OBSERWOWANE                          / tipilipl /                          DARMOWA DOSTAWA OD 80 ZŁ                         BEZPIECZNE PŁATNOŚCI SSL

 

Jesteś tutaj: O nas

O nas

Witamy w sklepie online Tipili.pl z zegarkami na rękę

W naszej ofercie posiadamy zegarki damskie i męskie. Bogactwo wzorów, stylów oraz kolorów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie jak również świetnie nadadzą się na prezent. Zapraszamy do częstych odwiedzin sklepu a także na nasz profil facebook`owy gdzie organizowane są konkursy, udostępniane informacje o aktualnych promocjach a także podawane kody zniżkowe na wybrane produkty.

 

Bezpieczeństwo

Drodzy klienci dla nas liczycie się Wy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep był przejrzysty, bez ukrytych informacji, prosty w obsłudze i dostępny dla wszystkich tych, którzy poszukują zegarków na rękę.

Bezpieczeństwo serwisu w tym także Państwa danych to nasz priorytet zapewnia to certyfikat SSL o długości klucza szyfrowania 2048 bit Comodo Standard SSL a także wewnętrzne systemy zabezpieczające, wszystko to w trosce o jak najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Jest nam niezmiernie miło Was tu gościć zapewniamy, że bez względu na porę możecie na Nas liczyć. Podczas samego procesu zakupu zegarka ale i w późniejszym etapie, gdy tylko zajdzie potrzeba pomocy posprzedażowej.

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów często są to klienci powracający co świadczy o jakości obsługi oraz towaru.

 

Z Pozdrowieniami

Zespół Tipili.pl

O nas

Oferując niskie ceny zegarków, a także częste promocje nastawiamy się na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, zrobimy wszystko, abyś był zadowolony. Dbamy o Twój czas, starając się, aby zakupy były przyjemne, bez zarzutu i bezkompromisowe. W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl