Kilka słów o nas

Jesteśmy tacy jak Ty! Dlatego rozumiemy Twoje potrzeby oraz oczekiwania i  chcemy pomóc  Ci je spełniać. Powszechnie wiadomo, że najlepszym przyjacielem kobiety jest biżuteria. Ona nie pyta, ona rozumie. 

Lubimy modę, kochamy różnego rodzaju dodatki do stylizacji, takie jak zegarki, kolczyki, bransoletki i łańcuszki. Uważamy, że każdy z nas jest piękny, a różne dodatki służą, by to piękno podkreślić. 

Tak samo jak Ty, wierzymy, że odpowiednio dobrana biżuteria lub zegarek potrafią całkowicie zmienić wizerunek oraz wydobyć to, co na co dzień jest niewidoczne – za pomocą biżuterii lub zegarka możesz wyrazić swoje wewnętrzne „ja”, możesz bawić się modą, możesz dać radość swojemu wewnętrznemu dziecku lub pomóc ujawnić się swojej kobiecości. Wszystko zależy od Ciebie. My dajemy Ci możliwości. 

Stworzyliśmy to miejsce z zamiłowania do błyskotek. Sądzimy, że nawet najpiękniejsza kreacja bez odpowiedniej biżuterii nie zrobi większego wrażenia. Biżuteria lub zegarki pomagają też zabijać codzienną monotonię. Po pierwsze, inne dodatki do tego samego stroju mogą całkowicie zmienić jego odbiór. Po drugie, różne rodzaje biżuterii lub zegarków wpływają też na nasze samopoczucie i postrzeganie samej siebie. 

Na bieżąco śledzimy aktualne modowe trendy, by móc Ci zaoferować wszystko co najlepsze w przystępnej cenie. Chcemy, być mogła cieszyć się z każdego dnia i każdego dnia czuć się wyjątkowo, zmieniając dodatki w zależności od nastroju, potrzeb lub okazji.

Jest nas dwoje, jesteśmy młodzi i pełni pasji, którą chcemy realizować, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego zegarka damskiego, męskiego lub biżuterii. Długo sami szukaliśmy takiego miejsca, w którym w parze szłyby atrakcyjne ceny oraz szczere doradztwo i pomoc. 

Zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz miłej atmosferze, wobec czego do każdego podchodzimy z empatią i zrozumieniem. Jesteśmy dla Ciebie. 

Na Twoje życzenie możemy również zapakować Twoje zamówienie w estetyczne pudełko. 

Każdą paczkę, którą do Ciebie wyślemy przygotujemy z dbałością o szczegóły tak, aby moment jej otwarcia był wyjątkowy i niezapomniany, tak być czuła się wyjątkowa i doceniona!

Dziękujemy, że jesteś z nami! ❤️

Emilka i Wojtek

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów użytkowych i statystycznych.
Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.